Твій літній відпочинок за містом

Територія Криве Озеро. PooL

Переваги

Територія Криве Озеро. PooL є чудовим місцем для проведення літнього сімейного відпочинку чи дозвілля у дружній компанії. Басейний комплекс працює щодня (у сонячні дні) з 10:00–20:00. Відпочинок на території Криве Озеро. PooL входить у вартість проживання у готелі. Для гостей, які не проживають у готелі, працюємо у режимі живої черги або за попереднім телефонним бронюванням (за день до відпочинку)

Завантажити прайс

Територія Криве Озеро. PooL включає:

• Басейн для дорослих з підігрівом
• Басейн для дітей з підігрівом
• Джакузі
• Соляна купель
• Територія релаксу з гамаками
• Кальяни
• Бар
• Аквааеробіка
• Спортивний басейн

Басейн

Басейн для дорослих площею 200 кв. м., глибиною 1.4 м, розташований серед хвойного лісу, є відмінною локацією для відпочинку за містом у спекотні літні дні. Унікальною перевагою басейну є надсучасна автоматична технологія очищення води, без додавання рідкого хору та система підігріву до 28 °C.

Територія тотального релаксу

Джакузі

Розташоване під відкритим небом, просторе джакузі площею 25 кв .м., глибиною 1,1 м й температурою води +33 °C є унікальним місцем повного розслаблення. Завдяки глибокому та інтенсивному впливу теплої води здійснюється масаж усього тіла.

SPA під відкритим небом

Соляна купель

Маленька частинка справжнього теплого моря на території Криве Озеро.PooL – соляна купіль з високою концентрацію морських солей і температурою води +37°C. Відпочинок у соляній купель допомагає зняти стрес, викликаний щоденними клопотами, позитивно впливає на шкіру й покращує загальний стан здоров’я.

Акварозваги для найменших

Дитячий басейн

Для наймолодших відвідувачів Криве Озеро. PooL передбачено спеціальний дитячий басейн з водними гірками площею 72 кв.м., глибиною 0.55 м й температурою води +28°C. Для додаткових розваг – окремий дитячий куток і заняття з аквааеробіки.

Продовженням відпочинку на території Криве Озеро. PooL

Літній снек та коктейль-бар, де кожен відвідувач може посмакувати свіжоприготовлені закуски та прохолодні коктейлі.

Продовженням відпочинку на території Криве Озеро.PooL є літній снек та коктейль-бар, де кожен відвідувач може посмакувати свіжоприготовлені закуски та прохолодні коктейлі.

Додатковими розвагами на території Криве Озеро.PooL є аквааеробіка для дітей та дорослих, настільний теніс та релакс на території з гамаками.

Запрошуємо на відпочинок!