Зібратися разом – це початок,
Триматися разом – це прогрес,
Працювати разом – це успіх! 
Генрі Форд
З приходом весни у кожного  виникає бажання відпочити на свіжому повітрі.

Тому, саме час задуматись над формуванням командного духу та розвитку корпоративної культури фірми. Секрет успішної командної роботи в простих речах – довірі, взаємоповазі,  взаємодопомозі, наполегливій праці та у почутті захопленості кожного працівника. Професіоналізм потрібен завжди і у всьому, насамперед, коли йдеться про створення командного духу.
Правильно розставлені пріоритети, чітке розуміння мети заходу та якісна організація приведе до бажаного результату. Пропонуємо впровадити  5 порад для створення дружньої команди від Джона Гордона (американський спікер та засновник онлайн платформи Positive Univerіity, де люди розповідають власні історії успіху): 
  • Хорошу команду вирізняє єдність. “Ми” завжди більше, ніж “я”, тому командні інтереси неодмінно мають бути вищими за особисті.
  • Команді потрібен лідер. Саме така людина створює доброзичливу атмосферу, визначає правила гри, допомагає кожному членові команди бути результативнішими.
  • Запорука результативної командної роботи – контроль членами колективу власного ставлення до роботи, зусиль і вчинків. Потрібно усвідомлювати відповідальність за власні дії, розуміти, як вони впливатимуть на роботу команди.
  • Збереження доброзичливої атмосфери в середині команди. Спільними зусиллями потрібно аналізувати поразки та святкувати перемоги.
  • Якісна комунікація в команді для злагодженої та продуктивної роботи.
Тімбілдінг – один з найефективніших прийомів управління персоналом.
Відпочинковий комплекс “Криве Озеро” – ідеальне місце для проведення корпоративних зустрічей, тімбілдінгів, конференцій
Тут поєднано атмосферу мальовничої природи із професійним підходом до надання якісного сервісу кожному Гостю. 
Велика територія в сосновому лісі, два ресторани, страви, які задовольнять смаки найвибагливіших гурманів, вишуканий Івент Хол  на 200 осіб, просторі  конференцзали на 120 та 70 осіб, комфортабельні номери, сауни, прокат на катамаранах, риболовля – все що потрібно для успішного та ефективного заходу.

Пропонуємо скористатись акційною пропозицією березня: бронюючи корпоративний захід, Ви отримаєте гарантовану 20% знижку на проживання.

 Ми потурбуємось, щоб Ваш захід пройшов успішно та ефективно!